Aktualności

ewas1W dniach 06 – 11 kwietnia 2019 uczniowie klas pierwszych i drugich oraz dwoje absolwentów wyjechali na wycieczkę do Londynu w ramach projektu ,,Angielski podróżnik”, który realizowany jest w naszej szkole od wielu lat i z którym licealiści zwiedzili już wiele zakątków Wielkiej Brytanii.

 

 

 

 

 


Po długiej podróży przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję czekały na nas niesamowite przeżycia i wspomnienia na całe życie. Mieliśmy okazję zwiedzić najpopularniejsze atrakcje Londynu, takie jak: Muzeum Historii Naturalnej, Galerię Narodową, China Town, Soho, Pałac Buckingham, Greenwich, Trafalgar Square, Tower Bridge czy Camden Town. Jednego dnia wybraliśmy się do Stonehenge i Bath, aby zobaczyć pradawne kamienne kręgi oraz rzymskie łaźnie.
Możliwość poznania angielskiej kultury i praktyka językowa to wielkie zalety tej wycieczki. „Londyn to zupełnie inny świat”- stwierdziła Katarzyna Szalata, uczennica klasy 1c.
Wróciliśmy bardzo zadowoleni i liczymy na powtórkę za rok.

Szymon Mrowiński kl. 1a

Zachęcamy do obejrzenia migawek z wycieczki FILM, autorstwa Jakuba Urbaniaka kl. 1d

ewas4ewas3ewas2

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo