zielona szkola KolobrzegW dniach 6-10 października uczniowie klasy 1d wzięli udział w Zielonej Szkole Matematycznej w Dźwirzynie. Pasjonaci matematyki, zgłębiali jej tajniki podczas zajęć warsztatowych. Uczniowie rozwiązywali przykładowe arkusze maturalne, testy i łamigłówki matematyczne. Był czas na naukę, ale również na zabawę i zwiedzanie. Uczestnicy Zielonej Szkoły odwiedzili pobliski Kołobrzeg, gdzie mogli podziwiać piękną panoramę z latarni morskiej, był również spacer promenadą oraz rejs statkiem. W Trzęsaczu w Multimedialnym Muzeum na Klifie przenieśli się w niezwykłą podróż w czasie a w Ogrodach Tematycznych Hortulus w Dobrzycy zachwycali się okolicznościami przyrody. Choć pogoda momentami była kapryśna, dobry humor dopisywał nam przez cały czas.