dopalacze 3Pod takim hasłem przebiegała debata, która odbyła się w naszej szkole dnia 12 listopada br. Została ona zorganizowana przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni i uczestniczyli w niej uczniowie klas trzecich i drugich.

Podczas spotkania młodzież uzyskała informacje dotyczące szkodliwości zażywania narkotyków i dopalaczy oraz mogła przedstawić własne opinie.
Również młodzież z klas pierwszych zapoznała się z tym trudnym i ważnym tematem. 7 listopada 2019r. grupa uczniów z klasy Ic i Iab uczestniczyła w szkoleniu w ramach projektu „Wiem – nie biorę. Jestem bezpieczny!”. Dzięki tym zajęciom uzyskali oni aktualną wiedzę na temat zdrowotnych zagrożeń związanych z zażywaniem substancji uzależniających.

debata 2debata 1