Aktualności

laureaciLAUREAT - DAMIAN BŁASZKA
FINALIŚCI - NATALIA URBANOWICZ I MAKSYMILIAN TERZYK

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym COPIOSH 2019/20
7 grudnia w Kaliszu odbył się 2 stopniowy etap okręgowy VII interdyscyplinarnej Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym.
Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów, którzy najpierw przeszli kwalifikacje I - szkolnego etapu.
Podczas II - okręgowego etapu wszyscy troje zakwalifikowali się do eliminacji II stopnia. Ostatecznie : Natalia Urbanowicz kl.1c i Maksymilian Terzyk kl. 1a1, uzyskali tytuł finalisty etapu okręgowego, znajdując się w gronie 8 najlepszych finalistów z Wielkopolski.

 

 


I miejsce w okręgu i tytuł laureata uzyskał Damian Błaszka z kl. 2e. i tym samym otrzymał kwalifikacje do III – centralnego etapu Olimpiady jako reprezentant Wielkopolski. Warto dodać, że w ogólnopolskim zestawieniu to drugi wynik punktowy w kraju. To wspaniały sukces, efekt ogromu pracy i wysiłku, ale też zachęta dla wszystkich, że warto podjąć to wyzwanie.
Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania dla wiedzy.

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
4
5
26
27
Data : poniedziałek, 27 styczeń 2020

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo