Aktualności

 

rekrutacja bursa dokumenty

MIKOŁAJKI 1Dnia 5 grudnia uczennice klasy IIIa Adrianna Szkoda, Julia Frapesause, Julia Przybylska, Wiktoria Witkowska i Martyna Gerwazik zorganizowały „Mikołajki z Sieniem – śpiewanie z Disney’em”. Projektem opiekowała się pani profesor K.Dębicka, a na widownię zaproszone zostały dzieci z przedszkola Tęczowa Chatka i Miś Uszatek oraz uczniowie naszej szkoły. Podczas przedstawienia można było poczuć prawdziwy klimat świąt i powrócić do beztroskich czasów dzieciństwa. Starsza widownia wzruszyła się przy piosenkach takich, jak „Tej historii bieg”, a dzieci pokochały „Everybody wants to be a cat”. Ogólny zachwyt wzbudził także występ dzieci z Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Marzeninie z klasy III pod opieką pani Agnieszki Przybylskiej. Całe wydarzenie pozwoliło na chwilowe zapomnienie o wszelkich problemach i przeniesienie się do bajkowego świata piosenek Disney’a w klimacie świąt Bożego Narodzenia.

 

 

 

MIKOŁAJKI 2MIKOŁAJKI 3MIKOŁAJKI 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
7
8
9
10
11
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

szkola dialogu 2019

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo