Aktualności

okuk13 grudnia odbył się trzeci, finałowy etap Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego OK UK!, którego celem było m. in. rozwijanie motywacji licealistów do nauki języka angielskiego oraz zdobywania wiedzy na temat kultury krajów angielskiego obszaru językowego, promowanie postawy odpowiedzialności za proces samodzielnego uczenia się, ich osiągnięć i zdrowego współzawodnictwa. Wszystkie etapy OK UK! zostały przeprowadzone on-line. Poziom zadań konkursowych zdecydowanie przewyższał wymagania programowe dla liceum ogólnokształcącego. Mimo to, konkurs cieszył się dużym powodzeniem- do jego pierwszego etapu w październiku przystąpiło 80 uczniów. Na liście finalistów znalazło się 22 uczestników.

 

 

 

 

 


Zdobywczynią pierwszego miejsca i tytułu Złota Jackie została Julia Stawera z klasy 2d.
Na drugiej pozycji znaleźli się Klaudia Kozłowska z klasy 1e i Michał Andrzejczak z klasy 1d.
Trzecie miejsce zajęły Aleksandra Kornatowska z klasy 1e i Ida Wernicka z klasy 2e.
Tuż za nimi uplasowała się 17 - osobowa grupa fantastycznych, zdolnych anglistów Sienkiewicza :)


Serdeczne gratulacje!!!


A 10 stycznia 2020 roku trzymamy kciuki z Julię, która będzie reprezentować naszą szkołę na zawodach okręgowych 44. Olimpiady Języka Angielskiego w Poznaniu. Już samo zakwalifikowanie się do tego etapu olimpiady jest sukcesem. Brawo!


Ewa Sławka

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
4
5
26
27
Data : poniedziałek, 27 styczeń 2020

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo