Aktualności

Ewa5V OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
COPTIOSH 2019/20
LAUREAT - DAMIAN BŁASZKA
FINALISTA - MAKSYMILIAN TERZYK
Z ogromną radością informuję o osiągnięciach naszych uczniów z zakresu wiedzy o społeczeństwie. 18 stycznia w Lesznie odbył się etap okręgowy V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów, którzy wcześniej wygrali eliminacje szkolne: Anna Leśna kl. 3 a, Damian Błaszka kl. 2e, Maksymilian Terzyk kl. 1 a1.

 

 

 


Eliminacje miały dwu- stopniowy charakter. Ostatecznie : Maksymilian Terzyk uzyskał tytuł finalisty etapu okręgowego.
I miejsce w okręgu i tytuł laureata uzyskał Damian Błaszka i tym samym otrzymał kwalifikacje do III – centralnego etapu Olimpiady jako reprezentant Wielkopolski. Warto zauważyć, że w wielu okręgach żaden z uczniów nie zdobył wymaganej regulaminem ilości punktów, a w Wielkopolsce tylko dwóch przekroczyło wymagany próg. Uczestnicy tej Olimpiady muszą wykazać się ogromną wiedzą przedmiotową oraz doskonałą znajomością zmiennego programu tematycznego. W edycji roku szkolnego 2019/20 to ” Pozaunijne regionalne ugrupowania integracyjne w Europie i na świecie”
To wspaniały, kolejny już sukces .
Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania dla wiedzy.

Pn Wt Śr Cz Pt So N
10
13
15
16
23
27
29

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo