Aktualności

Olimpiada 1Z ogromną przyjemnością informujemy, że Komitet Główny Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie COPTIOSH, podał ostateczne wyniki etapu okręgowego i kwalifikacje do III - centralnego etapu Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.

W kwietniu nasze Liceum będą reprezentować na poziomie centralnym Damian Błaszka - o czym już pisaliśmy wcześniej.

Drugim naszym reprezentantem został Maksymilian Terzyk z klasy 1 A1. To wspaniałe osiągnięcie Maksymiliana już na ten moment, jako ucznia klasy pierwszej, który rywalizował w okręgu w zdecydowanej większości z maturzystami. To dobre perspektywy dla Maksymiliana na następne lata i udział w kolejnych wymarzonych olimpiadach. Każdy wynik na tym poziomie będzie ich wielkim sukcesem. Trzymamy kciuki.

Moc gratulacji !

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
10
13
15
16
23
27
29

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo