Aktualności

lac startW sobotę, 29 lutego, dwadzieścia lacrossistek brało udział we Wrześni w konsultacjach kadry Polski U-18. Zespół oparty w dużej mierze na uczennicach naszego liceum przygotowywał się do międzynarodowej konfrontacji. Za trzy tygodnie zespół pod nazwą Września rozegra w Poznaniu mecz towarzyski z rówieśniczkami z Berlina. Dziewczyny ze Sport-Club John-F.-Kennedy-Schule in Berlin to wielokrotny mistrz Niemiec.

 

 

 

 


Konsultacje prowadzone były przez trenera mistrzyń Polski Hussars Ladies Poznań Marcina Basińskiego oraz czołowe polskie zawodniczki Aleksandrę Żbikowską i Olgę Narczewską. Program zajęć obejmował dwie półtoragodzinne jednostki treningowe, godzinny wykład z przepisów i także liczący 60 minut mecz kontrolny. Osobno trenowały dwie bramkarki. Korzystając z przerwy między zajęciami organizatorzy zaprosili na godzinne zajęcia dziewczęta z szóstych klas wrzesińskich szkół podstawowych. Kilka z nich wykazywało spore predyspozycje do niełatwej przecież gry.

Pn Wt Śr Cz Pt So N
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

szkola dialogu 2019

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo