Aktualności

Zarządznie nr 5/2020 Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni z dnia 25 marca 2020 r.

Zarządznie nr 3/2020 Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni z dnia 24 marca 2020 r.

 

Komunikat Pani dyrektor Violetty Zdunowskiej w sprawie kształcenia na odległość.  (poniżej w aktualnościach)

 

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa w dniach od 12 do 25 marca 2020 roku wszystkie zajęcia są zawieszone.

 

Apel do uczniów Liceum Ogólnokształcącego
im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni

 

Bądźcie odpowiedzialni – to niezwykle ważne.

 

Przez dwa tygodnie nie będziecie chodzili do szkoły.
To nie są ferie, ani czas wolny.
Jest to czas kwarantanny.

 

! Unikajcie zatłoczonych miejsc.
! Nie organizujcie spotkań towarzyskich.
! Nie wychodźcie do klubów, kawiarni, restauracji.
! Spędzajcie ten czas w domu.
! Starajcie się nie zakazić i nie zakażać innych.

 

Uwaga!

Na podstawie §18 ust. 2 pkt.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dn. 31.12.2002 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach edukacyjnych Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni za zgodą organu prowadzącego zawiesza zajęcia w dniach od 12 - 20 marca 2020r, (włącznie).

 

Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni 27. Festiwal Piosenki Obcojęzycznej zostaje odwołany.

 

Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni Drzwi Otwarte w dniu 2 kwietnia 2020 r. zostają  odwołane.

 

Polecenie Wojewody Wielkopolskiego z dnia 10.03.2020 r. w sprawie wyjazdów (dokument w formacie PDF - otwiera się w nowym oknie)

 

 Rekomendacja Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki w związku z przypadkami zachorowań na koronawirusa

 

Prosimy o śledzenie kominikatów na stronie szkoły i w e-dzienniku.

natalia3Te trzy marcowe dni spędzone na Uniwersytecie w Białymstoku, były jednymi z moich najlepszych w dotychczasowym życiu. To niesamowite przeżycie jeszcze dziś mi towarzyszy. To przede wszystkim cudownie spędzony czas ze wspaniałymi osobami. Najbardziej stresujące było oczywiście oczekiwanie na wyniki olimpiady. Ta niepewność do ostatniej chwili, a etapy były trzy. Bardzo cieszy mnie fakt, że Damian został laureatem olimpiady oraz że mnie udało się zostać finalistką. Dołączyłam tym samym do rodziny olimpijczyków.

 

 

 

 

 

 

Nadal mi trudno uwierzyć, że zaszłam tak daleko już w klasie pierwszej. Mam do wyboru tyle "indeksów", tak różnych uczelni i tak wiele kierunków. To wybór między np. kryminalistyką czy prawem na Uniwersytecie Gdańskim, socjologią, resocjalizacją na Uniwersytecie Warszawskim, czy na najbliższym Uniwersytecie Poznańskim: rehabilitacją, pedagogiką, zarządzanie państwem, bezpieczeństwem narodowym, Politechniką Białostocką ze wszystkimi kierunkami czy Economics and IT Applications; ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Szczecińskim. Można tu długo wymieniać. Teraz czeka mnie trudna decyzja.

 Natalia Urbanowicz

natalia4natalia1natalia2

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo