Aktualności

 

rekrutacja bursa dokumenty

logoTaploJak co roku, Zarządu Towarzystwa Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni przyznał Absolwentom nagrody z promocję Szkoły w środowisku. Tym razem, trafiły one do Wiktorii Graczyk (kl. 3b) i Piotra Adamskiego (kl. 3c). Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.
Wszystkim Absolwentom2020 życzymy sukcesu na egzaminie maturalnym i realizacji planów życiowych. Przy odbiorze świadectw otrzymacie także pamiątkowe tarcze szkolne, ufundowane przez TAPLO. Przypnijcie je gdy przyjdziecie na maturę - przynoszą szczęście :)
Pamiętajcie o swoim Liceum! (ES)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
7
8
9
10
11
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

szkola dialogu 2019

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo