wos11Damian Błaszka i Maksymilian Terzyk finalistami Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie 2019/2020.

COPTIOSH_ Informujemy, iż w związku z wydanym rozporządzeniem MEN z dn. 25.03.2020 r., etap centralny Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie COPTIOSH w b.r. szkolnym został odwołany!
Uczestnicy zakwalifikowani do zawodów trzeciego stopnia Olimpiady przeprowadzonej w roku szkolnym 2019/2020 otrzymują tytuł finalisty.
Tym samym Damian Błaszka z klasy 2e i Maksymilian Terzyk z klasy 1a1 otrzymają tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie 2019/2020.

Do etapu szkolnego w tym roku szkolnym przystąpiło około 2300 uczniów w całej Polsce, a kwalifikacje centralne uzyskało 78. Warto też odnotować, że Damian Błaszka podczas etapu okręgowego uzyskał najlepszy wynik w Wielkopolsce i jeden z najwyższych wyników w kraju. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będą bardziej sprzyjające okoliczności, ale oczywiście naszym dwóm finalistom należą się ogromne gratulacje.