rekrutacja bursa dokumenty

zwolnieni1W mijającym roku szkolnym uczniowie klasy 2d: Wiktoria Rybka, Mikołaj Milczarek i Szymon Musiałowski kolejny raz zorganizowali koncert charytatywny "Nie rezygnujemy z marzeń", który jako wydarzenie społeczne wziął udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Zwolnieni z teorii”.

W tegorocznej edycji udział wzięło 1000 projektów. Koncert "Nie rezygnujemy z marzeń" ponownie znalazł się wśród dziesięciu najlepszych projektów społecznych w Polsce w kategorii projekt charytatywny. Natomiast uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zostali laureatami konkursu, tym razem wygrywając Srebrnego Wilka – nagrodę dla najlepszego projektu społecznego w województwie wielkopolskim.
Ponadto nasza szkoła została wyróżniona w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii jako placówka wspierająca u uczniów zdobywanie kompetencji miękkich.
Serdecznie gratulujemy!

zwolnieni2