Aktualności

W roku szkolnym 2020/2021 rodzice indywidualnie ubezpieczają swoje dzieci. Rada Rodziców po przeanalizowaniu złożonych ofert rekomenduje ubezpieczenie w Wiener.

Poniżej:

1. link do oferty ubezpieczenia NNW na 20 000 zł

     https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoswiata/g/20009

2. link do oferty ubezpieczenia  NNW na 30 000 zł:

     https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoswiata/g/20010

  

coptioshOficjalnie został podany IX Ranking Olimpijski COPTIOSH 2020. W tym roku został on zamieszczony tylko na stronie Olimpiad COPTIOSH. Sytuacja w kraju związana z epidemią koronawirusa i rozporządzenie MEN spowodowały, że Kongres, na którym ogłasza się corocznie wyniki, został odwołany.


Nasze Liceum z COPTIOSH nawiązało współpracę w 2019/20 roku. Wybraliśmy na początek 2 najbardziej wówczas nas interesujące Olimpiady. Na prawie 170 szkół średnich z całej Polski biorących od lat w nich udział, my uzyskaliśmy po roku już 79 miejsce. To znaczący sukces naszych uczniów - naszych Olimpijczyków. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką do udziału, bo obok satysfakcji z posiadanej wiedzy, która jest doceniona i nagradzana na poziomie okręgu bądź kraju, są wymierne korzyści w postaci indeksów na najlepsze uczelnie w kraju. Nadto to honor uzyskać tytuł finalisty czy laureata i dołączyć do rodziny Olimpijczyków.

 


COPTIOSH. Nazwa warta zapamiętania. To „Centrum Organizacji Przedmiotowo – Tematyczno – Interdyscyplinarnych Olimpiad Społeczno – Historycznych”. Uwierzcie, że warto zapoznać się z tym co oferuje! To dwie organizacje pozarządowe – „Centrum” i „Stowarzyszenia”, które zajmują się organizowaniem olimpiad o tematyce najbliżej związanej z szeroko rozumianą interdyscyplinarną wiedzą o społeczeństwie. To co szczególnie atrakcyjne, to fakt, że jest to szerokie spectrum, aż 5 konkretnych obszarów tematycznych! Wybór jest bardzo szeroki:
• Olimpiada Wiedzy o III RP
• Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
• Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
• Olimpiada Wiedzy Historycznej
• Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie


Mamy nadzieję, że wielu z Was interesuje się zagadnieniami społecznymi i chce się rozwijać w wymiarze znacznie wykraczającym poza szkolny program nauczania . Zdobyta wiedza, umiejętności i kompetencje, przekładają się na jakość naszego wspólnego życia.

Ewa Lewandowska

 

 

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo