Aktualności

aids 11 grudnia od 1988 roku jest obchodzony jako Światowy Dzień AIDS. Został on ustanowiony z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w celu zwrócenia wszystkim uwagi na problem epidemii HIV/AIDS. Warto pamiętać, ciągle jeszcze nie znaleziono skutecznego lekarstwa na tę chorobę, a najlepszą ochroną jest wiedza na jej temat oraz unikanie ryzykownych zachowań. Znakiem więzi z osobami żyjącymi z HIV i AIDS oraz ich bliskimi jest czerwona kokardka. Symbolizuje ona poświęcenie i zaangażowanie w walkę z tą chorobą.

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
Data : poniedziałek, 4 styczeń 2021
11
Data : poniedziałek, 11 styczeń 2021
21
23
24
27
28
30
31

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo