LO fotkaFilmowy konkurs "Z CHEMIĄ ZA PAN BRAT" jest organizowany przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Celem głównym konkursu było zachęcenie uczniów do uczenia się chemii oraz pokazanie chemii jako ciekawej i interesującej nauki. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach, dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.
Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza we Wrześni reprezentowały uczennice klasy 1E: Martyna Pluta oraz Monika Sobkowiak. Prace uczniów są oceniane przez komisję konkursową. Po ogłoszeniu listy finalistów odbędzie się głosowanie zgodnie z zapisami w regulaminie konkursu, o czym będziemy informować Państwa na bieżąco.
Dziękujemy bardzo naszym wspaniałym uczennicom za trud i zaangażowanie włożone w przygotowanie konkursowego filmu.
Trzymamy za dziewczyny mocno kciuki i życzymy sukcesów w finale!
Zapraszam Państwa do oglądania filmu:

NAZWA ZESPOŁU: LO_WRZEŚNIA_CHEMIA1
LINK DO FILMU KONKURSOWEGO: https://www.youtube.com/watch?v=nROgRNd1vW4&list=PLV6TuO4U353NrMngAjGCBXVWtzqOx7jwt&index=94

Justyna Borowczyk

akcja żonkile