Konkursy

okr1W tym roku już po raz 61. przeżywamy Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, który skupia wielbicieli literatury w wydaniu żywego słowa scenicznego. 11 marca w auli naszego LO odbyły się przesłuchania konkursowe na szczeblu powiatowym. Młodzież wrzesińskich szkół ponadgimnazjalnych reprezentowało 5 uczestników, w tym troje uczniów Sienkiewicza: Monika Trzmiel (1a), Magdalena Olejniczak (2b) oraz Łukasz Przybylski (1e). Laur pierwszeństwa jurorzy przyznali Łukaszowi. Jego przejmująca recytacja wiersza Stanisława Wygodzkiego oraz fragmentu prozy Mikołaja Łozińskiego została zauważona i doceniona. Zwycięzcy gratulujemy serdecznie i życzymy powtórzenia sukcesu na kolejnych, wojewódzkich eliminacjach.

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo