Konkursy

wywiadówka

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

Powstały dwie prace o wartościach ostatecznych w „Quo vadis” (Uczta wydrążonych ludzi – motyw śmierci i ciemności w powieści) oraz w „Panu Wołodyjowskim” (Nowe Jeruzalem – Sienkiewicz wobec pytań ostatecznych, autorytetu i wolności). Po weryfikacji rozpraw przez polonistów z UAM w Poznaniu cztery prace z całego okręgu wielkopolskiego zostały zakwalifikowane do etapu centralnego w Warszawie. Po ponownym sprawdzeniu przez komisję warszawskich polonistów zaproszono do części ustnej i finalnej konkursu trzech uczestników, wśród których znalazły się nasze humanistki bliźniaczki. Z nieskrywaną satysfakcją, dumą i radością informujemy, że Jagoda otrzymała tytuł laureata, a Zuzanna została wpisana w poczet finalistów konkursu. Nagrodą dla zwycięzców jest literacka wyprawa do Rzymu śladami Litwosa. Gratulujemy pięknego sukcesu i czekamy na kartkę z Włoch!

Konkurs Sienkiewiczowski laureaci 4 1024x683Konkurs Sienkiewiczowski Fotorelacja 32 1024x683Konkurs Sienkiewiczowski Fotorelacja 13 1024x683

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie z klasą

czytamy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
5

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo