Konkursy

wywiadówka

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

Etap diecezjalny odbył się w gnieźnieńskim Centrum Edukacyjno-Formacyjnym, gdzie z testem zmagało się 43 uczniów z terenu archidiecezji gnieźnieńskiej. Przygotowane pytania i zagadnienia konkursowe dotyczyły przede wszystkim nauczania ostatnich papieży oraz objawień fatimskich. Uczestnicy olimpiady musieli wykazać się znajomością wybranych fragmentów Encyklik: Pawła VI, Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka oraz opracowań dotyczących III Tajemnicy Fatimskiej. Przydała się także znajomość Pisma Świętego i Katechizmu Kościoła Katolickiego. Finaliści rozwiązywali test składający się z 25 pytań, z których większość miała charakter otwarty.

Uczennicom gratulujemy, a Paulinie życzymy równie wysokich wyników w Lublinie.

otk2otk3otk4

 

 

 

 

 

 

Spotkanie z klasą

czytamy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
5

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo