Konkursy

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki 1

podręczniki w

Maraon chemicznyW deszczową środę, 22 lutego 2017 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. H. Cegielskiego w Gnieźnie odbył się VI MARATON CHEMICZNY organizowany przez Instytut Inżynierii i Ochrony Środowiska. Aż 99 uczniów z 13 szkół ponadgimnazjalnych zmierzyło się z 42 pytaniami. Nagrody i wyróżnienia otrzymali z rąk Rektora PWSZ w Gnieźnie prof. dr. hab. Józefa Garbarczyka (z wykształcenia chemika):

I MIEJSCE – Patrycja Ubysz z Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Śremie
II MIEJSCE – Natalia Szymańska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wągrowcu
III MIEJSCE – Krystian Nowicki I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu

Wyróżnienia: Joanna Romel, Maria Nowakowska, Aleksandra Górna, Michał Brzeziński z I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu; Julia Graczyk z Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni; Mikołaj Nowicki z II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki w Gnieźnie; Mateusz Meller z Zespołu Szkół w Mogilnie.

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
29
30

czytamy

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo