Konkursy

 

rekrutacja bursa dokumenty

DominikaZ radością informujemy, o kolejnych sukcesach filmowych Dominiki Filipiak, uczennicy klasy 1d naszego Liceum. Dominika wzięła udział w dwóch konkursach na film profilaktyczny – „Szkoła wolna od używek” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną we Wrześni oraz „Tytoń – od leku po truciznę” organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu.
W obu konkursach jej filmy zajęły II miejsce, pokonując licznych konkurentów.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej pracy artystycznej!

 

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
7
8
9
10
11
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

szkola dialogu 2019

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo