Olimpiady

Rekolekcje Wielkopostne

Informuję, że w dniach 15 - 17.04.2019 r. w związku z trwającymi Rekolekcjami Wielkopostnymi obowiązywał bedzie podany niżej harmonogram pracy szkoły:

Klasy I - II - 15 -17.04.2019:

745 - 1105 - zajęcia przedmiotowe i opiekuńczo-wychowacze zgodnie z planem
1130 - 1230 - Rekolekcje Wielkopostne w kościele farnym

Klasy III:

15.04.2019 - pielgrzymka na Jasną Górę

16-17.04.2019:

745 - 1105 - zajęcia z przedmiotów maturalnych
1130 - 1230 - Rekolekcje Wielkopostne w kościele farnym
1300 - 1445 - zajęcia z przedmiotów maturalnych

Komunikat w sprawie strajku nauczycieli

W związku z planowanym strajkiem nauczycieli od dnia 8 kwietnia 2019 roku informuję, że akcja strajkowa nie stanowi przyczyny odwołania zajęć lub zamknięcia szkoły.

Podczas strajku szkoła zapewnia uczniom przebywającym na jej terenie bezpieczne warunki pobytu.

W czasie pobytu w szkole młodzież będzie uczestniczyła w zajęciach przedmiotowych lub opiekuńczo - wychowawczych.

Dyrektor szkoły

Proszę śledzić stronę szkoły oraz sprawdzać wiadomości w e-dzienniku, gdyż w razie zaistnienia jakichkolwiek zmian zostaną opublikawane stosowne komunikaty,

olimpiada teologii 1Uczniowie z naszej szkoły: Paulina Grzegorska z kl. II c, Natalia Przysiuda z kl. II a oraz Marcin Masłowski z kl. II c zwycięzcy etapu szkolnego, który odbył się w listopadzie ubiegłego roku udali się 7 marca wraz z ks. Tomaszem do Gniezna na etap diecezjalny XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej. Olimpiadzie towarzyszyło hasło „Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka”. Uczestnicy etapu diecezjalnego mieli do rozwiązania test składający się z 31 pytań. Pierwsze miejsce zajęła Paulina Grzegorska, która w dniach 5-7 kwietnia uda się na ogólnopolski finał do Łodzi.
Wszystkim uczniom gratulujemy, a Paulinie życzymy równie wysokich wyników w Łodzi!

olimpiadaWe wtorek 17 listopada w naszej szkole odbyła się XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej. Pytania z jakimi zmierzyli się uczestnicy Olimpiady dotyczyły nauczania Świętego Jana Pawła II o wychowaniu młodego pokolenia. W tegorocznej Olimpiadzie udział wzięło 17 uczniów naszej szkoły. Do kolejnego etapu na szczeblu diecezjalnym, który odbędzie się w Gnieźnie zakwalifikowały się dwie osoby, które zdobyły największą liczbę punktów. Pierwsze miejsce Aneta Pawłowska z kl. I e, drugie Tomasz Kowalczyk z kl. II d. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie Olimpiady.