Olimpiady

laureaciW kwietniu odbył się finał ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z teorii", na który udali się uczniowie naszej szkoły Wiktoria Rybka kl. 1d, Mikołaj Milczarek kl. 1d i Szymon Musiałowski kl. 1d oraz Karol Świercz (Zespół Szkół Politechnicznych kl. 1TI). Zorganizowali koncert charytatywny "Nie rezygnujemy z marzeń". Była to już druga edycja, w tym roku na rzecz Mikołaja Draheima. Wydarzenie zostało nominowane do dziesięciu najlepszych projektów w całej Polsce oraz uzyskało Brązowego Wilka, co świadczy o ogromnym sukcesie. Warto bowiem zauważyć, że w tegorocznej edycji udział wzięło 15 000 osób. W przyszłym roku kolejna edycja koncertu!

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo