Biblioteka

bibliotekaDzięki udziałowi w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa” otrzymaliśmy fundusze na zakup nowości wydawniczych. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają czytać, do zgłaszania propozycji tytułów książek, które chcieliby móc wypożyczyć w naszej szkolnej bibliotece. Kwota jaką będziemy mogli wydać jest naprawdę duża – myślimy, że tym razem uda nam się spełnić wiele naszych czytelniczych marzeń.
Czekamy na wasze propozycje, składajcie je bezpośrednio w bibliotece lub pocztą elektroniczną na adres e-mail pani Wiesławy Leciejewskiej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pani Hanny Półtoraczyk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
9
15
20
26
28
29
30

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo