Biblioteka

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki 1

podręczniki w

bibliotekaDzięki udziałowi w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa” otrzymaliśmy fundusze na zakup nowości wydawniczych. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają czytać, do zgłaszania propozycji tytułów książek, które chcieliby móc wypożyczyć w naszej szkolnej bibliotece. Kwota jaką będziemy mogli wydać jest naprawdę duża – myślimy, że tym razem uda nam się spełnić wiele naszych czytelniczych marzeń.
Czekamy na wasze propozycje, składajcie je bezpośrednio w bibliotece lub pocztą elektroniczną na adres e-mail pani Wiesławy Leciejewskiej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pani Hanny Półtoraczyk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
29
30

czytamy

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo