Rekolekcje Wielkopostne

Informuję, że w dniach 15 - 17.04.2019 r. w związku z trwającymi Rekolekcjami Wielkopostnymi obowiązywał bedzie podany niżej harmonogram pracy szkoły:

Klasy I - II - 15 -17.04.2019:

745 - 1105 - zajęcia przedmiotowe i opiekuńczo-wychowacze zgodnie z planem
1130 - 1230 - Rekolekcje Wielkopostne w kościele farnym

Klasy III:

15.04.2019 - pielgrzymka na Jasną Górę

16-17.04.2019:

745 - 1105 - zajęcia z przedmiotów maturalnych
1130 - 1230 - Rekolekcje Wielkopostne w kościele farnym
1300 - 1445 - zajęcia z przedmiotów maturalnych

Komunikat w sprawie strajku nauczycieli

W związku z planowanym strajkiem nauczycieli od dnia 8 kwietnia 2019 roku informuję, że akcja strajkowa nie stanowi przyczyny odwołania zajęć lub zamknięcia szkoły.

Podczas strajku szkoła zapewnia uczniom przebywającym na jej terenie bezpieczne warunki pobytu.

W czasie pobytu w szkole młodzież będzie uczestniczyła w zajęciach przedmiotowych lub opiekuńczo - wychowawczych.

Dyrektor szkoły

Proszę śledzić stronę szkoły oraz sprawdzać wiadomości w e-dzienniku, gdyż w razie zaistnienia jakichkolwiek zmian zostaną opublikawane stosowne komunikaty,

kino11 grudnia zapraszamy na trzecią w tym roku szkolnym odsłonę Szkolnego Kina Konesera.
Będzie to „Psychoza” , amerykański thriller wyreżyserowany przez Alfreda Hitchcocka w 1960 roku na podstawie powieści Roberta Blocha. Film okrzyknięty został klasykiem wśród filmowych thrillerów.
Cykl rozpoczęliśmy we wrześniu filmem „Dwunastu gniewnych ludzi”, w którym dwunastu przysięgłych ma wydać wyrok w procesie o morderstwo. To liczące przeszło pół wieku dzieło jest niewątpliwie wielkim aktorskim, psychologicznym i klimatycznym majstersztykiem, który trzyma w napięciu bardziej niż niejeden dreszczowiec.
W październiku odbyła się projekcja francuskiej komedii „Nietykalni”, która opowiada o niezwykłej przyjaźni między sparaliżowanym milionerem a jego opiekunem. To zderzenie dwóch pozornie nieprzystających do siebie światów, przyjaźń ponad różnicami i śmiech, oczyszczający, dający dystans, ale zarazem poczucie jedności, bezpieczeństwa i siły, by dalej mierzyć się z życiem i swoim losem.
Zapraszamy do szkolnej biblioteki na następne odsłony naszego kina.
Hanna Półtoraczyk

kino2kino3