"Galeria na schodach"

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki 1

podręczniki w

Galeria na schodach

 

W naszej szkole- Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza działa Galeria na Schodach im. J. J. Bulczyńskiego.

Galeria na schodach została powołana do życia przez profesora naszej Szkoły Jarosława Bulczyńskiego w roku 2004. W ubiegłym roku szkolnym obchodziliśmy dziesiątą rocznicę działania Galerii na Schodach i święto nadania jej imienia założyciela i opiekuna.

 

W Galerii na Schodach w ciągu tych dziesięciu lat odbyło się wiele wystaw fotografii, rysunków, grafiki, rękodzieła i innych form artystycznego wyrazu. Współpracujemy z wrzesińskimi szkołami i uczestniczymy w konkursach fotograficznych. Wystawiają u nas uczniowie, studenci, nauczyciele, a nawet... przedszkolaki.

 

Zapraszamy do naszej Galerii. Zgłaszajcie się, aby zadebiutować, pokazać swoją twórczość, pochwalić się dobrym zdjęciem, rysunkiem czy wierszem. Prace wystawiane w Galerii często wzbogacamy Waszą poezją.

 

Czekamy na wasze propozycje! Nasze zaproszenie kierujemy nie tylko do uczniów Liceum, ale też do uczniów innych szkół, placówek wychowawczych, świetlic socjoterapeutycznych, organizacji, fundacji, stowarzyszeń i urzędów.


Hanna Czajkowska

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
29
30

czytamy

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo