"Galeria na schodach"

Galeria na schodach

 

W naszej szkole- Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza działa Galeria na Schodach im. J. J. Bulczyńskiego.

Galeria na schodach została powołana do życia przez profesora naszej Szkoły Jarosława Bulczyńskiego w roku 2004. W ubiegłym roku szkolnym obchodziliśmy dziesiątą rocznicę działania Galerii na Schodach i święto nadania jej imienia założyciela i opiekuna.

 

W Galerii na Schodach w ciągu tych dziesięciu lat odbyło się wiele wystaw fotografii, rysunków, grafiki, rękodzieła i innych form artystycznego wyrazu. Współpracujemy z wrzesińskimi szkołami i uczestniczymy w konkursach fotograficznych. Wystawiają u nas uczniowie, studenci, nauczyciele, a nawet... przedszkolaki.

 

Zapraszamy do naszej Galerii. Zgłaszajcie się, aby zadebiutować, pokazać swoją twórczość, pochwalić się dobrym zdjęciem, rysunkiem czy wierszem. Prace wystawiane w Galerii często wzbogacamy Waszą poezją.

 

Czekamy na wasze propozycje! Nasze zaproszenie kierujemy nie tylko do uczniów Liceum, ale też do uczniów innych szkół, placówek wychowawczych, świetlic socjoterapeutycznych, organizacji, fundacji, stowarzyszeń i urzędów.


Hanna Czajkowska

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo