Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło w naszym Liceum kolejną akcję charytatywną. Tym razem włączyliśmy się w ogólnopolską akcję „Paczka dla Powodzian” koordynowaną przez Caritas Polska. Akcja polegała na wsparciu rzeczowym Powodzian, poprzez skompletowanie paczek zawierających najbardziej potrzebne produkty, takie jak żywność, dania instant, artykuły higieniczne, ale też potrzebne zapałki, świeczki, baterie, środki przeciwbólowe i wiele innych. Dzięki życzliwości uczniów, rodziców i nauczycieli udało się skompletować 20 paczek, które trafią do najbardziej potrzebujących rodzin na południu Polski. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej akcji, jak również Panu Arturowi Orzechowskiemu, który pomógł w przetransportowaniu darów do oddziału Caritas Gniezno.